KONST / Litografier / Färglitografi 14003022
nr 1400 3022
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, "Hem juva hem". Signerad, numrerad 282/290. Motivet: ca 28x45 cm, yttermått inklusive ram: 56x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:57:36
27/5 12:32:17
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg